Yüzüklerin Efendisi’nin Gandalf’ı Ian McKellen hastaneye kaldırıldı

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit üçlemelerindeki Gandalf ve X-Men filmlerindeki Magneto rollerinin yanı sıra Beauty and the Beast, The Da Vinci Code ve Mr Holmes filmlerindeki rolleriyle de tanınan 85 yaşındaki Ian McKellen, tiyatro sahnesinde ayağı kayıp düştü. Sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. 

Oyuncunun önümüzdeki çarşamba günü oyunun matine gösterimi için sahneye geri dönmesi bekleniyor. Seyirciler tiyatrodan tahliye edilirken akşamki gösterinin iptal edildiği bildirildi.

Bir tiyatro sözcüsü, oyunun önümüzdeki salı günkü gösteriminin oyuncunun dinlenebilmesi için iptal edildiğini, ancak oyuncunun ertesi gün geri dönmesinin beklendiğini sözlerine ekledi. Sözcü ayrıca seyircilerin arasında hazır bulunan doktorlar Rachel ve Lee ile salon çalışanlarına destekleri için teşekkür etti.

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit üçlemelerindeki Gandalf ve X-Men filmlerindeki Magneto rollerinin yanı sıra Beauty and the Beast, The Da Vinci Code ve Mr Holmes filmlerindeki rolleriyle de tanınıyor. Aktör ayrıca ITV dizisi Coronation Street’in 10 bölümünde Mel Hutchwright rolüyle yer aldı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir